RADYO - V-10
Brt Fm 101.30 Uzakları Yakın Eden Tek Frekans
RADYO - V-10
RADYO - V-10 Brt Fm 101.30 Uzakları Yakın Eden Tek Frekans

Radyo BRT FM 101.3 Isparta ve çevresi, Dünya geneli www.brtfm.com.tr
http://www.brtfm.com.tr
http://www.brtfm.com.tr

Reklam

Radyo Reklamcılığı Nedir?

Radyo reklamlaları çokça dinlediğimiz gibi sadece bir ürün, hizmet, marka duyurusu değildir. Bir markayı, ürünü veya hizmeti nasıl duyuracağımızdır. Aynı zamanda hangi mecrada duyuracağımız da önemlidir. O halde radyo reklamı seslendirme, efektlendirme, ifade şekli, tarz, şarkı vb. birçok ögeyi de içinde barındıran bir çalışmadır.

Biliyoruz; hepiniz radyoyu arar reklam vermek istiyorum diyorsunuz." Ajansla ne uğraşacağım; bir de ajans komisyonu ödeyemem bu krizde!" Haklı olabilirsiniz. Çocuğunuzu devlet okuluna gönderebilirsiniz ama siz yine de koleje göndermeyi tercih ediyorsunuz değil mi? Devlet okulu daha ucuz halbuki. Aynı müfredatı okuyorlar aslında. Ajansla çalışmak aynı buradaki tercihe benzer. Siz sizi daha iyi anlayan, size odaklanan ve size özel ürünler ve çözümler sunan bir özel hizmet almak istersiniz. BRT sizlere ajanslık hizmetlerini de lisanslı olarak sizlere sağlar.

Radyo reklam  yayıncılığında bizler 34 yıllık tecrübemizle biz her zaman müşterilerimizi anlar ve onlara özel çözümler sunarız. Hiç bir müşterimize özel hizmet vermeyiz. Bütün müşterilerimize eşit mesafede, müşterimizin yanında dururuz. 

Radyo reklam fiyatları değişkendir. Her radyonun, dinlenirliği, maliyetleri, kar marjı hedefleri, kalitesi, hedef kitlesi; radyonun saniye birim fiyatlarını etkiler. Bu yüzden radyolar değişik fiyattan reklamlar, ilanlar satışı yaparlar. Tabi sizin şahsi dostluklarınız varsa biz araya girmeyelim. Bırakın da yapacağımız reklamlarınızdan alacağınız kazanımlar bu farkı siz müşterilerimize ödesin.

Radyo reklamcılığı sizin tercihlerinizle yaşayacaktır. İyi bir Radyo yayıncılığına, Radyonun yayındaki geçmiş tecrübelerine ve ses kalitesine her zaman ihtiyacınız olacaktır. İşte o zaman BRT FM Ailesi olarak biz hep burada olacağız. BRT FM