RADYO - V-10
Brt Fm 101.30 Uzakları Yakın Eden Tek Frekans
RADYO - V-10
RADYO - V-10 Brt Fm 101.30 Uzakları Yakın Eden Tek Frekans

Radyo BRT FM 101.3 Isparta ve çevresi, Dünya geneli www.brtfm.com.tr
http://www.brtfm.com.tr
http://www.brtfm.com.tr

Hakkımızda

14.Eylül.1989 günü başlayan Türkiye'nin ilk Resmi Televizyon Kanalı BES TV ile başlayan yolculuğumuz BRT FM ile devam ediyor.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır.

Firmamız çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel trendleri takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli Radyo yayınımızı kesintisiz hayata geçirmekteyiz.

Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor. 

Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir Radyo yayıncılığı ayrıcalığını yaşayın.

BRT A.Ş. Isparta Ticaret Odası, Radyo Televizyon Üst Kurulu, Ratem, Mesam, Müyap, Müyorbir ve MSG Meslek Birlikleri üyesidir.